Baglica_Hali_Yikama SheRin Kuru Temizleme - Ankara Yikama ve Temizlik Hizmetleri


Halı Yıkama

Halı yıkama hizmetimiz ile ; Tüm ipek halılar, makine halıları, yolluklar, paspaslar, shaggy (şagi) halılar, kilimler, halıser çeşitleri, kayseri halıları, kaymaz zeminli halılar, antibakteriyel halılar, ve hiv yüksekliği 0,1 ile 5 cm arasındaki tüm halı çeşitleriniz itina ile ve yıpranmaya karşı önlemleri alınmış bir şekilde temizlenmektedir.

Halılarımı neden SheRin Dry Clean'da yıkatmalıyım ?

* Halılarımızın içerisinde deri döküntülerimiz ile beslenerek yaşayan mayklar bulunmaktadır. Yılda en az iki kez yıkanan halılarda bu canlıların üremesinde ve çoğalmasında azalmalar gözlenmektedir.

* Bilinçsizce yıkanan halılarınızın kenarlarında bulunan overlok dikişlerinde sökülmeler, nakışlarda ilmek kaçmaları, renklerde solmalar oluşabilir. Halılarınızı yıkatırken sadece temizlenmesi önemli olan unsurdur, halıya işkence etmek ona zarar verecektir.

* Elde yıkanmış bir halı hem su israfı, hem de zaman kaybına yol açar. Ayrıca asla She-Rin Kuru temizleme halı yıkama kadar temiz ve hijyenik olamaz.

* Halıyı yıkamak kadar kurutmak da önemli bir unsurdur. Uzun süre ıslak kalan halılarda yeni bakteri türleri üreyebileceği gibi, halı üzerinde bulunan nem, halıda koku ve yıpranmalara neden olacaktır.

* Kurumak üzere olan halınızın mutlaka gün ışığına maruz bırakılması gerekir. Bu süre iyi ayarlanmalıdır. Uzun süre güneşte kalan halılarınızda renk kayıpları olabilir.

She🐬Rin
  Güven
     Kalite
        Hizmet

 

Bize Ulaşın :
 (312) 226 44 84 - (507) 541 00 99
info@sherinkurutemizleme.com


Sherin Bağlıca  -  Ankara Etimesgut Kuru Temizleme - Sincan Kuru Temizleme - Bağlıca Kuru Temizleme

Türk Web Ajans