Baglica_temizlik_firmalari SheRin Kuru Temizleme - Ankara Yikama ve Temizlik Hizmetleri


Temizlik Hizmetleri

Ev Temizliği : Evlere temizlikçi bay - bayan eleman tedarik hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Detaylı ev temizliğinizi titizlikle yapan personelimiz, cam temizliği, dolap düzen ve temizliği, ıslak hacim temizlikleri, koltuk - kanepe temizliği, ahşap yüzey temizliği, evde ütü, çamaşır bulaşık hizmetleri vb. tüm konularda bilgi ve talep için She-Rin'a ulaşınız.

Ofis Temizliği : Ofis ve işyerlerinize ister günübirlik, isterseniz düzenli periyotlarda temizlik hizmetimiz vardır. Bu hizmetimiz çerçevesinde ofis camları, masalar, yerler, evrak dolapları, mutfak ve banyo tuvalet temizlikleri,

İnşaat Temizliği : Özellikle yeni binalara taşınırken inşaatın henüz bitmiş olması durumu ile detaylı bir temizliğe ihtiyaç duyulmaktadır. Bunların dışında eski binaların uzun süre boş kalması ve kiracının evden çıkması durumlarında oluşan temizlik zaruriyetinizi gidebilmek adına inşaat temizliği hizmetimiz başlamış bulunmaktadır.

 

İlaçlama Hizmeti :  haşeri, böcek, karınca, örümcek, sinek, fare, tahtakurusu, bit, pire gibi tüm zararlı haşeriler ile mücadele için depolarınız, bina ve işyeri bodrumları, kömürlükler, ev ve işyerleriniz gibi ihtiyacınız olan tüm alanlar için ilaçlama hizmetimizden faydalana bilirsiniz.

She🐬Rin
  Güven
     Kalite
        Hizmet

 

Bize Ulaşın :
 (312) 226 44 84 - (507) 541 00 99
info@sherinkurutemizleme.com


Sherin Bağlıca  -  Ankara Etimesgut Kuru Temizleme - Sincan Kuru Temizleme - Bağlıca Kuru Temizleme

Türk Web Ajans